Keskkonna- ja analüütilise keemia osakond

Marja 4d, 10617 Tallinn • tel 611 2928 • faks 611 2901

Katri Vooro
Juhataja
tel 611 2928
mobiil 515 0043
katri.vooro@klab.ee
Krista Mõts
Analüütilise keemia labori juhataja
tel 611 2947
mobiil 5855 3853
krista.mots@klab.ee
Tiit Kakum
Vee-ja pinnaseuuringute vanemspetsialist
tel 611 2935
mobiil 501 1829
tiit.kakum@klab.ee
Anna Aunap
Alkoholi-, mee- ja veeanalüüside referent
tel 611 2934
mobiil 518 3116
anna.aunap@klab.ee
Allan Allas
Vee-ja pinnaseuuringute spetsialist
mobiil 530 19719
allan.allas@klab.ee
Indrek Tamm
Hüdrogeoloog
mobiil 508 3764
indrek.tamm@klab.ee

 

Õhukvaliteedi- ja kliimaosakond

Marja 4d, 10617 Tallinn • tel 611 2937 • faks 611 2901

Erik Teinemaa
Juhataja
mobiil 509 4353
erik.teinemaa@klab.ee
Toivo Truuts
Õhulabori juhataja
tel 611 2939
mobiil 501 7517
toivo.truuts@klab.ee
Keio Vainumäe
Emissioonimõõtmiste grupi juhataja
mobiil 577 02667
keio.vainumae@klab.ee

 

Kliimaüksus

Marja 4d, 10617 Tallinn • tel 611 2948 • faks 611 2901

Marek Maasikmets
Juhataja
mobiil 5648 7722
marek.maasikmets@klab.ee
Hanna-Lii Kupri
Nõunik
mobiil 5323 2528
hanna-lii.kupri@klab.ee
Stanislav Štõkov
Peaspetsialist
tel 611 2956
mobiil 517 8115
stanislav.stokov@klab.ee
Ene Kriis
Vanemspetsialist
tel 611 2921
ene.kriis@klab.ee
Igor Miilvee
Vanemspetsialist
tel 611 2945
igor.miilvee@klab.ee
Reelika Mägi
Spetsialist
tel 611 2949
reelika.magi@klab.ee
Kadi Meltz
Spetsialist
kadi.meltz@klab.ee
Kristin Puusepp
Spetsialist
kristin.puusepp@klab.ee
Sirly-Ann Meriküll
Spetsialist
tel 611 2958
sirly-ann.merikull@klab.ee
Allan Kaasik
Teadur
allan.kaasik@klab.ee
Anette Iital
Spetsialist
anette.iital@klab.ee
Hannes Keernik
Teadur
hannes.keernik@klab.ee

 

Kütusekvaliteedi ja tolliteenuste osakond

Suur-Sõjamäe 34, 11415 Tallinn • tel 611 2982 • faks 611 2905

Artur Gornischeff
Juhataja
tel 611 2972
mobiil 5918 7076
artur.gornischeff@klab.ee

Geotehnikalabor

Suur-Sõjamäe 34, 11415 Tallinn • tel 611 2992 • faks 611 2990

Uile Lemberg
Laborijuhataja
tel 611 2992
uile.lemberg@klab.ee

Kvaliteeditagamise, keskkonnakaitse, tervishoiu ja ohutuse osakond

Marja 4d, 10617 Tallinn • tel 611 2907 • faks 611 2901

Urmas Muinasmaa
Kvaliteedijuht
tel 611 2907
urmas.muinasmaa@klab.ee

Tartu osakond

Vaksali 17a, 50410 Tartu (IV korrus, sissepääs Tiigi tänavalt) • tel 730 7279 • mobiil 5307 8981tartu@klab.ee

Hille Allemann
Juhataja
tel 730 7270
mobiil 5302 0275
hille.allemann@klab.ee
Triinu Punder
Referent
tel 730 7279
triinu.punder@klab.ee
Ingrid Oja
Referent
tel 730 7275
ingrid.oja@klab.ee
Urmas Kruus
Hüdrobioloog
tel 730 7274
urmas.kruus@klab.ee
Ülis Sõukand
Vanemkeemik
tel 730 7276
ulis.soukand@klab.ee

 

Virumaa osakond

Pargi 15, 41537 Jõhvi • tel/faks 332 4470virumaa@klab.ee

Allar Aron
Juhataja
tel 332 4470
mobiil 502 3253
allar.aron@klab.ee
Tatjana Halevina
Laborijuhataha
tel 332 4472
mobiil 521 1030
tatjana.halevina@klab.ee

 

Pärnu osakond

Savi 7, 80040 Pärnu • tel 443 4210parnu@klab.ee

Liina Grauberg
Juhataja
tel 443 4210
mobiil 520 4245
liina.grauberg@klab.ee

Kontakt

Tellimuste vastuvõtt ja tellimisvormid

Eesti Keskkonnauuringute Keskus OÜ

Marja 4d, 10617 Tallinn • tel 611 2900 • faks 611 2901info@klab.ee
Registrikood 10057662 • KMK reg. nr. EE100067066
Pank: AS SEB Pank, Tornimäe 2, 15010 Tallinn
IBAN: EE251010022002522004 • BIC: EEUHEE2X

Margus Kört
Juhatuse esimees
tel 611 2900
margus.kort@klab.ee
Priit Alumaa
Juhatuse liige
tel 611 2917
priit.alumaa@klab.ee
Rita Annus
Nõunik
mobiil 505 3082
rita.annus@klab.ee
Aiki Alvet
Finantsjuht
tel 611 2904
aiki.alvet@klab.ee
Cris-Tiina Pärn
Nõunik
mobiil 526 5945
cris-tiina.parn@klab.ee
Pille Unt
Sekretär
tel 611 2900
pille.unt@klab.ee